Cyrkon

„Ma być jasno i ma błyszczeć” – takie hasło w pierwszych słowach inwestorki usłyszałam podczas naszych rozmów.
Przedstawiam Państwu projekt domu jednorodzinnego młodej kobiety, odważnej, pięknej i zachwycającej – taki też miał być jej dom.

Elegancka i ponadczasowa kolorystyka oraz materiały, efektowne faktury, wiele powierzchni z połyskiem – lustra, szkło, lacobel czy lakierowane płyty meblowe kamień naturalny – budują wrażenie luksusu i wyjątkowości. Piękny parkiet w salonie i jadalni oraz subtelne dodatki w kolorze złota dodają wnętrzom wytwornej elegancji i ciepła.

Nowoczesne kompozycje w części dziennej domu wniosły oprócz luksusu również harmonię, dzięki której wnętrza będą komfortowe dla przyszłych mieszkańców. Przestrzeń tego domu została również wykorzystana pod względem funkcjonalnym, aby dopasować ją do potrzeb i stylu życia użytkowników.

To wszystko złożyło się na niezwykły efekt, który od pierwszych wizualizacji oczarował inwestorkę.

W drugiej części projektu wnętrz domu pokazujemy z bliska jadalnię. Elegancja, lekkość i harmonia to najważniejsze cechy tych luksusowych wnętrz. Jakość aranżacji wnętrza wyraża się w dopracowanym detalu, równowadze kompozycji wszystkich elementów i konsekwentnym doborze materiałów.

Ponadczasowe wnętrza domu, zbudowane w oparciu o wyselekcjonowane, doskonałe rozwiązania estetyczne i bogactwo struktur bardzo dobrze się uzupełniają – nawet w łazienkach. W tym projekcie błysku nie mogło zabraknąć również w dwóch pozostałych łazienkach.

W galerii tej części projektu pokazujemy łazienkę mniejszą „gościnną” oraz pokój kąpielowy. Jasny wystrój i efektowne, eleganckie materiały w połysku dodają wnętrzom elegancji i sprawiają, że pomimo upływu czasu nie stracą na swoim pięknie i przez długie lata będą wzbudzały zachwyt.

Wyjątkowa przestrzeń domu inspirowana klasycznym designem i wyrafinowanym stylem luksusowych, prestiżowych wnętrz. Zapraszamy do galerii sypialni z łazienką. Klasyczne dodatki i wykończenia nadają nowoczesnym wnętrzom luksusowy i wytworny charakter. Ciepłe beże z białymi akcentami, nastrojowe oświetlenie, przyjemne w dotyku materiały i powierzchnie odbijające refleksy świetlne – to wszystko składa się na eleganckie i relaksujące otoczenie. Sypialnia główna Pani domu – to wyjątkowe i niepowtarzalne pomieszczenie i odważne wnętrze. Jasna sypialnia z niesamowitym tapicerowanym zagłówkiem efektownie współgra z ekskluzywną łazienką. I to złoto…

Garderoba

Łazienka główna

Łazienka mała

Sypialnia główna