Jaspis

Wyjątkowa przestrzeń domu inspirowana klasycznym designem i wyrafinowanym stylem luksusowych, prestiżowych wnętrz. Przedstawiam Państwu projekt apartamentu, który powstał dla młodej marzycielki. Jasne, lekkie i eleganckie – takie miało być to wnętrze.

Otwartą przestrzeń zaprojektowaliśmy głównie w beżu z dodatkiem delikatnej bieli i połyskującymi detalami. Dzięki temu wnętrze jest czyste i harmonijne, ale też wyraziste. Nie mogło zabraknąć również delikatnych detali, czego wyrazem jest zaprojektowana sztukateria, a dopełnieniem wnętrza są wyszukane i okazałe lampy.

Atutem tego wnętrza jest nie tylko czystość barw, ale przede wszystkim czystość kompozycji, lekkość i harmonia całego wnętrza.

W drugiej części tego projektu przedstawiam sypialnię połączona z łazienką. Mojej klientce zależało na tym, aby sypialnia była jasna, lekka i przytulna. Aby w całym tym wnętrzu panował spokój i można było znaleźć odpoczynek – taka strefa relaksu i oderwania się od świata.

Łazienka przy sypialni to właściwie luksusowy pokój kąpielowy – idealne miejsce na kąpiel w prysznicu lub odprężająca kąpiel w wannie. Eleganckie materiały i dodatki sprawiają, że będzie można się tu poczuć naprawdę wyjątkowo!

Sypialnia oraz łazienka