Perła

Perła to mój pierwszy projekt do, którego czuję wielki sentyment. To projekt powstały dla rodziny z dziećmi. Inwestorce zależało, aby wnętrze tego domu było jasne, lekkie i eleganckie ale i z charakterem, czego wyrażają czarne elementy dekoracyjne.

Otwartą przestrzeń parteru zaprojektowaliśmy głównie w bieli, z dodatkiem czerni i kontrastowymi, stalowymi detalami. Nie małą role odgrywają w tym wnętrzu również lustra, znajdujące się nie tylko na ścianach, ale również na suficie. Delikatność wnętrza podkreślają kryształowe lampy, które w zmysłowy sposób rozświetlają wnętrze tego domu. Wszystko to sprawia, że wnętrze jest czyste i harmonijne, ale też wyraziste.

Nowoczesna kuchnia to kolejna przestrzeń domu, który również zaprojektowana została w połączeniu bieli i czerni. Atutem tej koncepcji jest nie tylko czystość barw, ale przede wszystkim czystość kompozycji i harmonia całego wnętrza.

W tej galerii pokazujemy wnętrza zlokalizowane na również na parterze domu. Sypialnia ma nowoczesny i elegancki charakter, jest w niej dużo światła. to wnętrze również pełne elegancji i subtelnych kontrastów. Główną role w tym miejscu odgrywa reprezentacyjne łóżko a nad nim piękny żyrandol – czarny i niepowtarzalny żyrandol. W wnętrzu tym nie zabrakło również miejsca dla Pani domu, której dziewczęcym marzeniem było mieć własną toaletkę.

Sypialnia