Silver

Projektując wnętrze domu, staramy się, aby każda przestrzeń – począwszy od holu wejściowego – wyróżniała się elegancją i doskonałym designem. Dekoracyjne schody prowadzące do dalszej części domu są zapowiedzią wyrafinowanego stylu kolejnych wnętrz.

Sypialnia srebrna w projektowanym przez nas domu to nowoczesne i wyraziste wnętrza. Kontrastowa kolorystyka, efektowne materiały i oryginalne rozwiązania kompozycyjne nadają im niepowtarzalny charakter. Każdy element wnętrza jest unikalny, zaprojektowany wyłącznie dla tej przestrzeni. W pomieszczeniu tym łączy się strefa relaksu przy ulubionym filmie, strefa pracy, a za dekoracyjną ścianką strefa snu.

Ostatnia część naszego projektu wnętrz nowoczesnej rezydencji to prywatna część przeznaczona dla właścicieli – biała sypialnia. Lekkość i harmonia to bardzo ważne cechy wnętrz, w których odpoczywamy po całym dniu. Podobnie jak całe mieszkanie, również sypialnię, łazienki i pokój dziecięcy zaprojektowaliśmy w jasnej, delikatnej kolorystyce. Sypialnia jest nowoczesna, ale i romantyczna. Subtelności dodaje wnętrzu eleganckie i oryginalne dodatki jak np. złote lustra.

Zgodnie z życzeniem Inwestorki łazienki miały być kontrastowe, niepowtarzalne, przyciągające oko. Płytki z wyrazistymi fakturami kamienia zestawione z fornirem w ciepłym kolorze dopełniają się, tworząc efektowną całość. Dość ciemna kolorystyka daje poczucie przytulności i elegancji. Luksusowy charakter wnętrz tych wnętrz uzupełnia ceramika i wyszukane dodatki, jak np. bateria sufitowa.

Aranżacja gabinetu Pana domu. Ta efektowna i wygodna przestrzeń pozwoli cieszyć się pracą wykonywaną w zaciszu własnego domu. Warto uwzględnić takie pomieszczenie, planując wnętrza nowoczesnego domu.

Sypialnia

Łazienka główna

Łazienka WC

Sypialnia

Schody i hol

Gabinet