O mnie

Projektant wnętrz i właściciel R-DESIGN Studia Projektowania Wnętrz.

Tworzę wnętrza głównie w stylu nowoczesnym, glamour, klasycznym czy też new jork. Moja specjalność to projektowanie wnętrz rezydencji, apartamentów, domów czy mieszkań. Aranżuje wnętrza te całkiem nowe, jak również wymagające remontu lub mniejszej metamorfozy.

Projektowanie wnętrz to moja pasja

Sprawdź mój profil

Wnętrza powstają zgodnie z aktualnymi trendami projektowania, wykorzystuję przy tym szlachetne i wysokiej jakości materiały. Współpracuję wyłącznie
z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi firmami oferującymi wysokiej jakości produkty i usługi.

Prowadzę pracownię projektową świadczącą usługę projektowania wnętrz dla inwestycji znajdujących się na terenie całego kraju. Dzięki współpracy online, klient nie musi obawiać się dystansu między biurem projektowym a miejscem inwestycji.

Inspiracje i wyzwania

czerpię ogromną przyjemność i satysfakcję z wykonywanej przeze mnie pracy.

Projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja. Każda przestrzeń jest dla mnie nową inspiracją oraz wyzwaniem. Każdy projekt przeprowadza mnie przez niezwykły proces, gdzie jako projektant wnętrz czerpię ogromną przyjemność i satysfakcję z wykonywanej przeze mnie pracy.

HEMATYT CZESC DZIENNA 2_
HEMATYT CZESC DZIENNA 3_
HEMATYT CZESC DZIENNA 9_

Ponadczasowe
Piękne
Unikalne
Aranżacje

Moim celem jest tworzenie projektów wnętrz ponadczasowych, pięknych
i unikalnych. Każdy projekt jest zawsze indywidualnie przeze mnie traktowany, poświęcam mu wiele uwagi i zaangażowania. Finalny efekt mojej pracy nie tylko spełnienie oczekiwań klienta, ale przede wszystkim urzeczywistnienie jego marzeń, przy jednoczesnym zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i nieszablonowych koncepcji.